avatars

avatars » burlesque 01#

19. března 2011 v 18:36 | anuss.
Den se ze dnem sešel a já jsem se zapojila do nového projektu vážené Minouse: blog Vesmírná grafika. Jsem tam čestnou spoluadminkou a přispívám tam svojí ostudnou grafikou. Můj první článek jsou obyčejné avatary (icon bases). Jsou na téma nového filmu Burlesque (Varieté). Film se mi jednoduše zalíbil. Herci, režie, hudba a tanec jsou brilantní. Avatary vás pravděpodobně zklamou, jinak stahovat můžete zde. Žijte v míru a lásce, vaše anuss.

avatars » ian somerhalder 01#

14. března 2011 v 17:51 | anuss.
Po dlouhé (krátké) době jsem provětrala PS. A víte jak to dopadlo? Ano takhle, katastrofa. Utvořila jsem set avatarů (konkrétně 9) s Ianem Somerhalderem (*in love*). Mám z nich špatný pocit jsou až nepěkně jednoduché, možná nesymetrické a vůbec nejdou k sobě. Proč tomu pak říkat set. Dost keců, jdeme k věci. Hlavně se nezděste (zbytek nepovedeného pokusu pod perexem). P. S. promiňte za ty dodatky v závorkách, jsem úchylná :D P. S. two: he is the best <3 (Ian, for the record)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

avatars » true blood 01#

18. února 2011 v 15:59 | anuss.
Tak, zveřejňuju svojí splátaninu. Tři avatary (třetí v celém článku) na milované, oblíbené téma: True Blood. Myslím že o tomto seriálu ještě zaručeně na tomto blogu uslyšíte, protože jsem si ho totálně zamilovala. Velké zklamaní je že 4. série začíná až 12. 6. Moje výtvory berte z nadhledem, jsou až bolestně nehezké a nepovedené.

imagebam.com imagebam.com

 
 

Reklama