Květen 2011

But I’m still in love with Judas, baby ... I'm in love with Judas

14. května 2011 v 20:57 | anuss.
Zdravím,
ano zase jsem podlehla tlaku okolí a pustila si velmi famózní videoklip JUDAS. Před uveřejněním klipu pro mě byla tato píseň naprosto nepřínosná a nezajímavá. Ale jak všichni známe Lady Ga, tak je to co videoklip to perla a tentokrát opět nezklamala. Natchla jsem se pro precizní a rytmickou choreografii (Laurieann Gibson), extravaganci kostýmu i celkového dojmu a nakonec obsazení hlavních rolí. Ježíš (Rick Gonzalez) je pro mě vybraný dokonale, vypadá tak lhostejně a tajemně. Jedna krátká věta: "Toho vážně žeru." S Jidášem (Norman Reedus) by jsem mněla už trochu problém, ale určitě vypadá zajímavě a neobvykle. Stručně, prostě se mně líbí celkový dojem videoklipu, všechno do sebe pasuje, je to trhle zajímavé a šokující. A to ještě nemůžeme opomenout výrazné znaky z Jidášova života. Doporučuji zkouknout, love anuss. (animtion by ~darkmoney)


listening to:
watching:
nothing
reading:
old czech legends
(compulsory literature)


Tonight's the night. The night, when a primal sacred need calls to me. I've waited ... and waited, but tonight, this night ... it's time. Tonight's the night I finally sleep.

13. května 2011 v 20:11 | anuss.
Hi guys,
po dlouhé době nečekaný článek. Hrozně mě štve, že jsem se blogu dlouho nevěnovala, ale jsem ráda že nejsem na blog tolik vázaná, aby se z blogu nestala denní rutina. Mnělo by to být čistě pro radost a o to se pokouším. Chci udělat menší rekonstrukci, jak obsahovou i povrchovou. V blogu nechci moc rubrik, nejlépe aby všechny články patřili do jedné. No budu se to snažit zjednodušit a udělat tady z toho jenom stroze osobní blog. Doufám že uvidíte sami. Jinak asi klasická výmluva mé absence je ta že se věnuji škole, osobnímu životu a koníčkům. A nesmím zapomenout na mou seriálovou a knižní závislost, ta je obzvlášt nebecpečná. Těšte se na re-konsturkci a žijte blaze. Btw: Tonight's the night. The night, when a primal sacred need calls to me. I've waited ... and waited, but tonight, this night ... it's time. Tonight's the night I finally sleep. (Dexter - s04e01 *in love*)

listening to:
watching:
dexter s05e11
the vampire diaries s02e22
reading:
old czech legends
(compulsory literature)